Dla pracodawcy

Agencja pracy FLEX WORK SP. Z O.O. powstała w 2002 roku w odpowiedzi na potrzeby pracodawców dążących do zmniejszenia kosztów i lepszej organizacji pracy. Działając na rynku lokalnym oferuje firmom pracowników do wykonywania określonych w czasie zadań, przejmując większość obowiązków pracodawcy dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi. Jako lokalna firma proponujemy konkurencyjne ceny i łatwy, bezpośredni kontakt z przedstawicielami.

Nasza firma posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego, zezwalający na legalną działalność w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej oraz Agencji Pośrednictwa Pracy, doradztwa personalnego i poradnictwa zawodowego. Została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 465 (wpis można sprawdzić na stronie www.kraz.praca.gov.pl).

Wykorzystując nowoczesne metody rekrutacji, dbamy o interesy naszych klientów, prowadząc szybkie, efektywne procesy rekrutacyjne, mające na celu pozyskanie kandydatów zgodnych z wymaganiami naszych kontrahentów.